NIFTRIK OPEN DARTTOERNOOI 2019

Afgelopen zondag 20 januari 2019, vond voor de 20e keer de "Niftrik open" darttoernooi plaats. Daarmee is dit het oudste darttoernooi de regio.

Op zaterdag wordt de bovenverdieping van de Waayershof omgebouwd tot een echte dartzaal om op de zondag te dienen als strijdtoneel van de darters die strijden om de titel "Winnaar Niftrik Open". Een veertig tal darters kwamen naar Niftrik om de pijlen te richten. Na een poulefase komen de beste 16 darters uit in een knock-out fase. De finale ging dit jaar tussen Marco Disveld en Sarn Brinkert. Ook deze twee jongens komen al jaren naar dit toernooi. Sarn won deze finale. Met Sarn beleefde dit toernooi zijn 15e winnaar in de twintig edities.

Er is ook een "verliezers ronde". Daar won Brian van der Kamp de finale van Bert Engelen. Beide gooien al jarenlang op dit toernooi. Hoogste finish was voor Rob Dominicus. Het eindigde een leg met 158 uit!

Darttoernooi2019-01

Darttoernooi2019-02