WedstrijdprogrammaSponsor worden
  • Home
  • Clubinfo
    • Nieuws
    • Organisatie V.V. Niftrik
    • Historie
    • Kampioenen
    • 100-jarig jubileum
    • Visie & Beleid
  • Junioren
    • Mini-F
    • SJO Diosa-Niftrik JO7-1JM
    • SJO Diosa-Niftrik JO8-1
    • SJO Diosa-Niftrik JO9-1
    • SJO Diosa-Niftrik JO10-1
    • SJO Diosa-Niftrik JO10-2
    • SJO Diosa-Niftrik JO11-1
    • SJO Diosa-Niftrik JO12-1JM
    • SJO Diosa-Niftrik JO13-1
    • SJO Diosa-Niftrik JO14-1
    • SJO Diosa-Niftrik JO16-1
    • SJO Diosa-Niftrik JO17-1
  • Senioren
    • Niftrik 1
    • Niftrik 2
    • Niftrik VR30+1
  • Fotogalerij
  • Evenementen
    • Darttoernooi
  • Sponsoren
Lid worden

Waar voetbal,
en gezelligheid,
samenkomen!

Wedstrijdprogramma
V.V. Niftrik

Lagestraat 19
6606 AB
Niftrik

Privacy
  • Privacy Policy
Informatie

Wedstrijden programma
Afgelastingen
Bestuur
Historie
90-Jarig bestaan

Facebook
Instagram
Google
© Copyright 2025 V.V. Niftrik | F14 Concept & Design
Beheer toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}